Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuIndie-Polskawyd PL

Misja biznesowa do Indii


Rodzaj wydarzenia
Misja Gospodarcza

Polski akcent
Reprezentacja polskich przedsiebiorców

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w misji biznesowej do Indii w dniach 11-15 września 2019 r. organizowanej przy okazji inauguracji bezpośredniego połączenia lotniczego LOT na trasie Warszawa-Nowe Delhi. W ramach misji 13 września 2019 r. odbędzie się Forum Biznesu Polska-Indie oraz spotkania B2B z indyjskimi firmami w Nowym Delhi.

 

Tematem przewodnim wydarzenia jest "Poland-India Business Forum: New partnerships for innovation, sustainable development and environment". Formuła Forum obejmie część konferencyjną z udziałem przedstawicieli polskiego i indyjskiego rządu oraz część biznesową, w ramach której zostaną zaprezentowane polskie firmy biorące udział w misji, a także odbędą się zaaranżowane spotkania B2B.

 

Tematyka Forum będzie koncentrować się na nowoczesnych i innowacyjnych technologiach (sztuczna inteligencja, zrównoważony rozwój, ochrona środowiska, smart cities).

 

Głównym celem Forum jest intensyfikacja współpracy gospodarczej pomiędzy obydwoma państwami oraz promocja polskich firm. Wydarzenie będzie stanowiło okazję do zaprezentowania firmy, nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Indiach oraz przeprowadzenia bezpośrednich rozmów.

 

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. misji biznesowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 19 sierpnia br.

 

PAIH S.A. zapewnia uczestnikom misji wsparcie logistyczne i informacyjne w zakresie rezerwacji noclegów oraz biletów lotniczych.

 

Uczestnictwo w misji jest nieodpłatne. Przedsiębiorca samodzielnie pokrywa koszt przelotu, wizy, zakwaterowania i wyżywienia.

 

Informacje dotyczące misji będą aktualizowane na bieżąco na stronie.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy, wpisując w temacie "Misja do Indii":

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!