Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZnaczny wzrost PKB Indii w pierwszym kwartale tego roku finansowego

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: | 2014-09-01 12:50:25
aktualności

Zgodnie z oficjalnymi danymi PKB Indii wzrósł o 5,5% w pierwszym kwartale tego roku finansowego, co oznacza najlepszy wynik dla indyjskiej gospodarki w ciągu ostatnich dwóch lat.

Zgodnie z oficjalnymi danymi PKB Indii wzrósł o 5,5% w pierwszym kwartale tego roku finansowego, co oznacza najlepszy wynik dla indyjskiej  gospodarki w ciągu ostatnich dwóch lat. W ostatnich kwartałach gospodarka Indii odnotowała spowolnienie tempa wzrostu PKB spowodowanego przez wiele systemowych problemów gospodarki oraz biurokratyczne przeszkody w uzyskaniu wymaganych zezwoleń. Dynamika wzrostu PKB Indii w pierwszym kwartale 2013 spadła do 4,4% - najniższa stopa wzrostu od ponad dziesięciu lat.

Najważniejsze wskaźniki ożywienia indyjskiej gospodarki to prognozowany wzrost produkcji w sektorze wytwórczym oraz lepsze niż oczekiwane wyniki w rolnictwie w pierwszym kwartale tego roku budżetowego. Wyhamowanie wzrostu w indyjskim sektorze wytwórczym w ubiegłym roku było jednym z najważniejszych czynników determinujących spowolnienie indyjskiej gospodarki w 2013. Natomiast produkcja w sektorze wytwórczym odnotowała wzrost 5% w maju tego roku oraz 3,4% w czerwcu, przy czym większość analityków prognozuje dalszy wzrost produkcji w ciągu najbliższych trzech miesiącach.

Źródło: http://www.financialexpress.com/news/india-gdp-growth-in-q1-likely-at-5.5-pct-on-factory-farm-output/1282214

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Obróbka skrawaniem, detale precyzyjne, szlifowanie precyzyjne

Oferujemy detale precyzyjne powstające w procesie obróbki skrawaniem
Polska - KRAJENKA 2020-10-27 Dodał: Krzysztof Szymański Produkcja metalowych wyrobów gotowych, Produkcja i przetwórstwo metali Zobacz ofertę

Strony internetowe

Kolcode Michał Koliński to firma tworząca profesjonalne i nowoczesne strony internetowe oraz skle...
Polska - RUSIEC 2020-10-26 Dodał: Michał Koliński IT/ICT Zobacz ofertę

Folia bąbelkowa, folia bąbelkowa warszawa

FOLIA BĄBELKOWA do uniwersalnego stosowania. Praktyczna w użytkowaniu i ekonomiczna w zakupie. F...
Polska - WARSZAWA 2020-10-22 Dodał: Paweł Bednarski Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert