Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuAUKCJA: Sprzedaż samochodu Toyota Innova

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karol Pęczak | 2017-12-21 09:15:04
sprzedaż samochodu

Sprzedaż samochodu

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w likwidacji

Ambasada RP w Nowym Delhi

Ogłasza sprzedaż majątku ruchomego placówki w trybie aukcji.

 

Przedmiotem aukcji jest mienie ruchome Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Nowym Delhi w likwidacji.

Przedmiotem aukcji jest: 

- samochód Toyota Innova (rocznik 2008) – cena wywoławcza 370 000 INR

PPE_PL_Toyota Innova 01.jpgPPE_PL_Toyota Innova 02.jpg
 

Aukcja odbędzie się w dniu 29 grudnia 2017 r. o godzinie 11:00 w siedzibie Wydziału Promocji Handlu i Inwestycji w Nowym Delhi w likwidacji (50-M [GATE-4], SHANTIPATH, CHANAKYAPURI, New Delhi 110021).

 

Warunkiem przystąpienia do aukcji jest wpłacenie wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej przedmiotu do dnia 29 grudnia do godziny 10:30. Wadium należy wpłacić w gotówce w kasie placówki.

 

Osoby zainteresowane nabyciem przedmiotów aukcji mogą dokonać oględzin w dniach 22, 27 i 28 grudnia 2017 r. w godzinach 10:00-12:00 w siedzibie Wydziału po uprzednim umówieniu wizyty (Kontakt: newdelhi@trade.gov.pl, lub +91 99 101 65 811).

 

Sprzedaż i wydanie przedmiotu wylicytowanego zostanie dokonana z nabywcą niezwłocznie po zakończeniu aukcji. Nabywca zobowiązany jest zapłacić cenę nabycia przedmiotu w gotówce w kasie Wydziału natychmiast po zakończeniu aukcji. Wówczas nastąpi wydanie przedmiotu aukcji rozumiane jako zawarcie umowy kupna sprzedaży przedmiotu w wyniku przeprowadzonej aukcji.

 

Wadium złożone przez oferentów, którzy nie wygrali licytacji zostanie zwrócone w dniu zakończenia aukcji, natomiast wadium złożone przez nabywcę zalicza się w poczet ceny nabycia licytowanego przedmiotu. Wadium nie podlega zwrotowi, gdy żaden z uczestników aukcji nie zaoferuje co najmniej ceny wywoławczej przedmiotu licytacji lub gdy uczestnik, który wygrał aukcję uchyli się od dokonania zapłaty za wylicytowany przedmiot.

 

Organizator aukcji zastrzega sobie prawo do przesunięcia terminu rozpoczęcia aukcji lub jego unieważnienia bez podania przyczyny.

 

Nabywca przystępując do postępowania wyraża zgodę i zobowiązuje się do pokrycia wszelkich ewentualnych kosztów, podatków i opłat związanych z zakupem przedmiotu aukcji.