Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie biznesowe GET INDIA

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-04-18 08:53:12
indie, spotkanie biznesowe, get india, warszawa, ekspansja polskich firm, rynek indyjski, msp, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2018

Już 24 kwietnia w Warszawie będziemy świadkami najciekawszego wydarzenia poświęconego relacjom polsko-indyjskim GET INDIA. Jedyna tego rodzaju konferencja organizowana w Polsce przez MS Global sp. z o.o. skupia się na możliwościach ekspansji polskich firm na rynek indyjski.

W wydarzeniu udział wezmą specjaliści z dziedziny inwestycji i prowadzenia działań biznesowych w Indiach, którzy przedstawią w ramach konferencji swoje doświadczenia oraz kluczową wiedzę na temat potencjałów handlowych na rynku indyjskim. Szczególnie istotny udział w konferencji mają polskie przedsiębiorstwa z sektora MŚP, na których ukierunkowany jest cały program wydarzenia organizowanego przez firmę MS Global Sp. z o.o. Jako prelegentów będziemy mogli zobaczyć m.in. zarząd z indyjskiego Indus Law Pana Ran Chakrabarti, podwójnie wykwalifikowanego prawnika z doświadczeniem w doradztwie dla ONZ, wiceprezesa spółki Solaris Bus & Coach SA Pana dr. inż. Dariusza Michalaka, prezesa INC Dom Maklerski Pana dr. hab. Pawła Śliwińskiego oraz prezesa zarządu Akademia Przedsiębiorcy Sp. z o.o. Pana Marcina Grzymisławskiego. W swoich wystąpieniach poruszą tematy związane z rozpoczęciem współpracy, przybliżą szanse w różnych sektorach gospodarczych, jak również przedstawią możliwe trudności i rozwiązania związane z różnicami kulturowymi i językowymi, które polskie firmy MŚP mogą napotkać na początku swojej drogi do Indii. Gośćmi specjalnymi będą Pani Angelika Wójcik reprezentująca Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. oraz Pani Dorota Lewińska z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, które przedstawią możliwości pozyskania środków finansowych w programach dedykowanych firmom z sektora MŚP do ekspansji na Indie.

 

A teraz pytanie, dlaczego Indie? Jako jeden z wschodnioazjatyckich tygrysów, charakteryzujący się najszybszym wzrostem gospodarczym pośród rynków wschodzących oraz krajów G20 w ostatnich latach, liczącym ponad 1,4 miliarda ludności, gdzie większość zaliczana jest do młodej populacji to przede wszystkim potencjał na rozwój swojej marki na skalę globalną. Indie znajdują się także w grupie państw rozwijających się BRICS. Co więcej, aż cztery miasta Indii czyli Bangaluru, Mumbaj, Delhi oraz Hajdarabad według rankingu Tholos znajdują się w pierwszej piątce jeśli chodzi o globalnych liderów w lokalizacjach outsourcingowych.

 

W tym celu MS Global zainicjowało projekty GETstarted 3.0 oraz GETglobal 6.0 będące nową formą globalnego outsourcingu dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które także zostaną zaprezentowane podczas wydarzenia GET INDIA. Projekty te dają możliwość wkroczenia ze swoją firmą na rynek w Indiach bez ponoszenia zbędnych kosztów i wypełniania dokumentów. Tak więc, jeśli interesuje Państwa szansa na rozwój w kierunku Indii, zapraszamy do zapoznania się ze stroną wydarzenia GET INDIA (rejestracja wciąż trwa!) lub projektami MS Global, aby rozpocząć swoją biznesową przygodę w Azji już dziś.

 

Przy rejestracji na formularzu jest pole: KOD. Każdy rejestrujący się uczestnik, który wpisze kod "PAIH" będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu bezpłatnie.

 

 

Więcej informacji na www.getindia.pl oraz w załączonym informatorze.
Pliki do pobrania

GETINDIA 2018 informator
pdf | 2.29 MB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Pendrive z nadrukiem

Profesjonalnie zajmujemy się produkcją gadżetów reklamowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych i p...
Polska - WARSZAWA 2022-05-27 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Kubki termiczne z nadrukiem

Gadżety reklamowe są jednym z narzędzi marketingu. Generalnie gadżetem może być praktycznie każdy...
Polska - WARSZAWA 2022-05-07 Dodał: Andrzej Redko Handel Zobacz ofertę

Derma tapicerska

Dolaro to wysokiej jakości derma tapicerska rewelacyjnie imitująca skórę naturalną. Tkanina jest ...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert