Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji Eksportu46. IHGF Delhi Fair edycja jesienna (14-18.10.2018)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ada Dyndo | 2018-07-10 22:14:29
targi, mubaj, indie, rękodzieło, ihgf, 2018

Indian Handicrafts and Gift Fair (IHGF) to jedne z największych w Azji targów rękodzieła odbywające się dwa razy w roku (edycja wiosenna i jesienna) organizowane przez Radę Promocji Handlu Rzemiosłem (EPCH) w Indiach. Targi odbędą się w India Expo Center w Grater Noida w Delhi w dniach 14-18 października 2018 r.

IHGF 14-18.10.2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Rada Promocji Handlu Rzemiosł Eksportu (ang. Export Promotion Council for Handicrafts, EPCH) organizuje targi rękodzieła od ponad 24 lat. Organizatorzy tych pięciodniowych targów spodziewają się, że w wydarzeniu weźmie udział ponad 3000 wiodących producentów oraz eksporterów rękodzieła ze wszystkich regionów Indii. Zaprezentowane zostaną tradycyjne i współczesne wyroby indyjskie wykonane z różnych formach od tworzyw metalowych po produkty drewniane, tkane i biżuteryjne.

 

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.ihgfdelhifair.epch.in, gdzie również dostępna jest rejestracja on-line pod adresem:

http://www.ihgfdelhifair.epch.in/registration-form.php.

 

Indormacje o organizatorze znajdują się na stronie: www.epch.in.

 

Pytania odnośnie targów proszę kierować na adres e-mail: visitors@epch.com.