Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska firma na indyjskich targach Professional Beauty w Mumbaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ada Dyndo | 2018-10-06 09:37:28
targi, mumbaj, indie, branża kosmetyczna, kosmetyki, sprzęty kosmetyczne, spa, wellness, fitness, polska firma, fitnesswell, zbh w mumbaju, zagraniczne biuro handlowe, paih, polska agencja inwestycji i handlu, zbh_mumbaj, 2018, professional beauty india

ZBH w Mumbaju wspiera polskie firmy podczas udziału w targach w Indiach.

W dniach 1-2 października 2018 r. odbyły się międzynarodowe targi produktów kosmetycznych, usług kosmetycznych, wyposażenia i sprzętów wellness & spa Professional Beauty.

 

Podczas targów swoje stoisko miała polska firma - Fitnesswell, producent urządzeń treningowych do SPA, Wellness oraz centr fitness. Firma specjalizuje się w urządzeniach do odchudzania, odmładzania oraz poprawy jakości skóry. Fitnesswell pokazywała już swoje produkty w Indiach na targach Professional Beauty w Nowym Delhi w czerwcu br.

Fitness Well

 

Więcej informacji o targach Professional Beauty można znaleźć na stronie internetowej organizatora lub w mediach społecznościowych (Facebok, Twitter).

 

Kontakt do organizatora:

Murtaza Dana, International Sales
tel.: +91 22-6171-3201
 
123
4