Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja biznesowa do Indii (formularz rejestracyjny)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ada Dyndo | 2018-11-28 19:53:26
indie, mumbaj, paih, zbh w mumbaju, zbh, stoisko narodowe, misja biznesowa, konferencja, vibrant gujarat 2019, budownictwo infrastrukturalne, maszyny i urządzenia, ochrona środowiska, produkcja mebli, sektor rolno-spożywczy, przetwórstwo spożywcze

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do udziału w misji biznesowej do Indii i udziału w Vibrant Gujarat Summit 2019 (18-20.01.2019) oraz Vibrant Gujarat Trade Show (18-22.01).

 

MISJA BIZNESOWA DO INDII - Vibrant Gujarat (18-20.01) oraz Vibrant Gujarat Trade Show (18-22.01)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii zaprasza polskie firmy z sektorów:

  • budownictwo infrastrukturalne
  • maszyny i urządzenia
  • ochrona środowiska
  • produkcja mebli
  • rolno-spożywczy i przetwórstwo spożywcze

do udziału w misji biznesowej do Indii i udziału w Vibrant Gujarat Summit 2019.

9. edycja szczytu Vibrant Gujarat odbędzie się w dn. 18-20.01.2019 w Gandhinagar, Gudźarat (lotnisko Ahmedabad). Szczyt Vibrant Gujarat to spotkanie liderów biznesowych i politycznych organizowane co dwa lata od 2003 r. z udziałem premiera Indii. Więcej informacji o wydarzeniu: https://vibrantgujarat.com/.


Termin trwania misji został rozszerzony do 22.01.2019. W dniach 18-20.01.2019 trwać będzie Szczyt Vibrant Gujarat, w trakcie którego odbywają się m.in. seminaria, prezentacje krajów i spotkania B2B. Natomiast równolegle, w dn. 18-22.01, zapraszamy polskich przedsiębiorców na Vibrant Gujarat Global Trade Show, czyli targi wystawiennicze.

 

Formularz rejestracyjny

Termin zgłoszeń upływa 7 grudnia 2018.

 

W ramach udziału w wydarzeniu do dyspozycji polskich przedsiębiorców będzie m.in. stoisko narodowe o pow.
100 m2, na którym będzie można dokonać prezentacji oferty swojej firmy oraz odbędzie się seminarium prezentujące potencjał polskiej gospodarki oraz firm biorących udział w wydarzeniu.

Ponadto, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. w Mumbaju planuje zorganizować 17.01 (w godzinach popołudniowych) Konferencję i Spotkania B2B, w ramach których każda firma będzie miała możliwość zaprezentować swoją ofertę, a także odbyć spotkania z przedsiębiorcami indyjskimi.

Organizatorzy pokrywają koszty wynajmu powierzchni wystawienniczej oraz zabudowy stoiska, organizacji Konferencji i Spotkań B2B, transportu lokalnego. Koszty przelotu do Indii, zakwaterowania, ubezpieczenia, wizy, ewentualnych tłumaczy, wyżywienia oraz koszty związane z pobytem w Indiach przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie.
PAIH S.A. zapewnia wsparcie logistyczne oraz informacyjne (uzyskanie wiz, rekomendacja lotów i hoteli) dla uczestników misji. Więcej informacji na temat misji biznesowej do Indii znaleźć można na stronie www.india.trade.gov.pl

 

Wszelkie pytania dotyczące misji oraz wstępne zgłoszenia udziału prosimy kierować na adres sandra.malgrab@paih.gov.pl z tytułem Vibrant Gujarat.

 

 

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Derma tapicerska

Dolaro to wysokiej jakości derma tapicerska rewelacyjnie imitująca skórę naturalną. Tkanina jest ...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Tkanina Kronos

Nasza elegancka tkanina Kronos powstała z najwyższej jakości poliestru, dzięki czemu nie gniecie ...
Polska - Nowa Sól 2020-06-10 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja mebli Zobacz ofertę

KODURA - tkanina wodoodporna

Nasza tkanina zewnętrzna kodura (zwana też codurą) jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodz...
Polska - Nowa Sól 2020-02-10 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert