Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuOtwarty nabór do 12.12.2018: Misja biznesowa do Indii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ada Dyndo | 2019-01-24 07:52:14
indie, mumbaj, paih, zbh w mumbaju, zbh, stoisko narodowe, misja biznesowa, konferencja, vibrant gujarat 2019, budownictwo infrastrukturalne, maszyny i urządzenia, ochrona środowiska, produkcja mebli, sektor rolno-spożywczy, przetwórstwo spożywcze, sektory, kosmetyki, moda, biżuteria

PAIH S.A. informuje, że możliwość udziału w misji biznesowej do Indii został rozszerzony również dla firm spoza wcześniej rekomendowanych branż.

Misja biznesowa do Indii – otwarty nabór

 

PAIH S.A. informuje, że możliwość udziału w misji biznesowej do Indii została rozszerzona również dla firm spoza wcześniej rekomendowanych branż. Termin zapisów został jednocześnie wydłużony do środy, 12 grudnia, do godz. 14:00. Zostało kilka wolnych miejsc – o kwalifikacji do udziału w misji decyduje kolejność zgłoszeń przesłanych na adres e-mail: sandra.malgrab@paih.gov.pl z tytułem Vibrant Gujarat.

 

 
logo

 MISJA BIZNESOWA DO INDII - Vibrant Gujarat (18-20.01) oraz Vibrant Gujarat Trade Show (18-22.01)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii zaprasza polskie firmy do udziału w misji biznesowej do Indii i udziału w Vibrant Gujarat Summit 2019.

9. edycja szczytu Vibrant Gujarat odbędzie się w dn. 18-20.01.2019 w Gandhinagar, Gudźarat (lotnisko Ahmedabad). Szczyt Vibrant Gujarat to spotkanie liderów biznesowych i politycznych organizowane co dwa lata od 2003 r. z udziałem premiera Indii. Więcej informacji o wydarzeniu: https://vibrantgujarat.com/.


W dniach 18-20.01.2019 trwać będzie Szczyt Vibrant Gujarat, w trakcie którego odbywają się m.in. seminaria, prezentacje krajów i spotkania B2B. Natomiast równolegle, w dn. 18-22.01, zapraszamy polskich przedsiębiorców na Vibrant Gujarat Global Trade Show, czyli targi wystawiennicze.

 

W ramach udziału w wydarzeniu do dyspozycji polskich przedsiębiorców będzie m.in. stoisko narodowe o pow.
100 m2, na którym będzie można dokonać prezentacji oferty swojej firmy oraz odbędzie się seminarium prezentujące potencjał polskiej gospodarki oraz firm biorących udział w wydarzeniu.

Ponadto, Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH S.A. w Mumbaju planuje zorganizować 17.01 (w godzinach popołudniowych) Konferencję i Spotkania B2B, w ramach których każda firma będzie miała możliwość zaprezentować swoją ofertę, a także odbyć spotkania z przedsiębiorcami indyjskimi.

Organizatorzy pokrywają koszty wynajmu powierzchni wystawienniczej oraz zabudowy stoiska, organizacji Konferencji i Spotkań B2B, transportu lokalnego. Koszty przelotu do Indii, zakwaterowania, ubezpieczenia, wizy, ewentualnych tłumaczy, wyżywienia oraz koszty związane z pobytem w Indiach przedsiębiorcy ponoszą we własnym zakresie.
PAIH S.A. zapewnia wsparcie logistyczne oraz informacyjne (uzyskanie wiz, rekomendacja lotów i hoteli) dla uczestników misji. Więcej informacji na temat misji biznesowej do Indii znaleźć można na stronie www.india.trade.gov.pl.

 

Wszelkie pytania dotyczące misji prosimy kierować na adres sandra.malgrab@paih.gov.pl z tytułem Vibrant Gujarat.

 

 

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Derma tapicerska

Dolaro to wysokiej jakości derma tapicerska rewelacyjnie imitująca skórę naturalną. Tkanina jest ...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Tkanina Kronos

Nasza elegancka tkanina Kronos powstała z najwyższej jakości poliestru, dzięki czemu nie gniecie ...
Polska - Nowa Sól 2020-06-10 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja mebli Zobacz ofertę

KODURA - tkanina wodoodporna

Nasza tkanina zewnętrzna kodura (zwana też codurą) jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodz...
Polska - Nowa Sól 2020-02-10 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert