Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPodsumowanie misji biznesowej do Indii

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-01-28 11:37:32
indie, mumbaj, paih, zbh w mumbaju, zbh, stoisko narodowe, misja biznesowa, konferencja, vibrant gujarat 2019, vibrant gujarat global trade show, it, fmcg, maszyny i urządzenia, ochrona środowiska, sektor rolno-spożywczy, przetwórstwo spożywcze, medycyna, billennium, fitnesswell, pph ewa-bis sp. z o.o., transfer sp. z o.o., tzmo group

Dziękujemy za bardzo udaną misję PAIH na Vibrant Gujarat Global Summit oraz targi wystawiennicze Vibrant Gujarat Global Trade Show.

 

W dniach 17-22.01.2019 r. odbyła się misja biznesowa do Indii organizowana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. oraz Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii na dziewiątą edycję szczytu gospodarczego Vibrant Gujarat Global Summit i Vibrant Gujarat Global Trade Show. Polska była jednym z piętnastu państw partnerskich szczytu. W misji udział wzięły udział polskie firmy: dostawaca rozwiązań i usług outsourcingu IT Billenniumproducenta sprzętu do SPA i wellness Fitnesswell, producent żywności Ewa-Bis, firma zajmująca się zarządzaniem odpadami Transfer oraz Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych.

 

 

17.01.2019 r. w w siedzibie Gujarat Chamber of Commerce and Industry (GCCI) zorganizowane zostało spotkanie B2B z indyjskimi firmami zorganizowane we współpracy z Indo Polish Chamber of Commerce & Industry (IPCCI) oraz Federation of Indian Chambers of Commerce & Industry (FICCI).

 

 

Spotkanie poprzedziły wystąpienia: Adama Burakowskiego, Ambasadora RP w Indiach, Ady Dyndo, kierownik ZBH w Mumbaju oraz 10 minutowe prezentacje każdej polskiej firmy. W spotkaniu uczestniczył reprezentant Izby Handlowej stanu Gudźarat oraz około 40 przedstawicieli indyjskich firm.

 

 

18.01.2019 r. odbyła się inauguracja szczytu Vibrant Gujart Global Summit z udziałem Premiera Indii, Narendry Modiego, w której uczestniczyły także polskie firmy.

 

19.01.2019 r. odbyło się Poland Country Seminar. Seminarium otworzyła kierownik ZBH, Ada Dyndo. W części oficjalnej swoje wystąpienia mieli: Adam Burakowski, Ambasador RP w Indiach, Adrian Malinowski, Zastępca Dyrektora w Departamencie Handlu i Współpracy Międzynarodowej MRiT, A K Rakesh, główny sekretarz Rządu Stanu Gudźarat oraz zaproszony przedstawiciel firmy Lumel, (jednej z największych firm indyjskich, która zainwestowała w Polsce), Sandeep Wagh. Druga część seminarium poświęcona była prezentacjom firm uczestniczących w misji biznesowej do Indii.​

 

 

W dniach 18-23.01.2019 r. trwały targi wystawiennicze Vibrant Gujarat Global Trade Show 2019. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zapewniła polskim firmom własne stanowiska na 100 m2 stoisku narodowym.

 

Inauguracja polskiego stoiska odbyła się po Country Seminar w dn. 19 stycznia z udziałem Ambasadora RP w Nowym Delhi, Adama Burakowskiego, Konsula Generealnego RP w Mumbaju Damiana Irzyka, przedstawicieli Ambasady oraz przedstawicieli MRiT.

 

 

Już w dniu inauguracji stoiska podpisane zostały pierwsze MoU. Firma Transfer sp. z o.o., która stosuje praktykę podpisywania MoU na targach, podpisała w trakcie misji 5 MoU, m.in. z firmą USS Group.

 

Pozostałe firmy, przede wszystkim Ewa-Bis oraz Fitnesswell zapewniały po wydarzeniu, że kontakty, które nawiązały podczas misji rokują bardzo dobrze jeśli chodzi o nawiązanie relacji handlowych. TZMO Group przyznało, że nie zdawało sobie wcześniej sprawy z potencjału, jaki może mieć współpraca z PAIH na rynku indyjskim.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert