Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMoU podpisane przez indyjskie ACMA i polskie SDPM

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ada Dyndo | 2019-02-10 17:32:09
paih, acma, sdpcm, indie, motoryzacja, akcesoria samochodowe, sektor motoryzacyjny

4 lutego 2019 r. odbyło się seminarium biznesowe zorganizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) w Warszawie z udziałem Ambasadora Indii w Polsce oraz przedstawicieli indyjskiej Automotive Component Manufacturers Association of India (ACMA) i polskiego Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDPCM).

ACMA1


 

 

 

4 lutego 2019 r. 10-osobowa delegacja z indyjskiego stowarzyszenia części motoryzacyjnych Automotive Component Manufacturers Association of India (ACMA) na czele z Prezesem A. Venkataramani, wzięła udział w seminarium biznesowym zorganizowanym przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) w Warszawie. W seminarium udział wzięli przedstawiciele Ambasady Indii w Polsce, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, PAIH, Indo-Polish Chamber of Commerce oraz i Stowarzyszenia Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDCM).

ACMA i SDCM podpisały MoU w obecności Ambasadora Indii w Polsce Tsewang Namgyala i p.o. Prezesa PAIH Krzysztofa Sengera. Seminarium biznesowe zostało zakończone sesją B2B i sesją networkingową.