Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRelacja z targów FRO EXPO

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ada Dyndo | 2019-06-04 11:44:57
targi farnczyzowe, franczyza, fro expo 2019, sektor spożywczy, sektor zabawkowy, sektor technologiczny, opieka zdrowotna, edukacja, zbh mumbaj, zbh, indie, targi 2019, targi w indiach, 2019

FRO EXPO 2019 Mumbai to najważniejsze targi franczyzowe w Indiach, które odbyły się w dniach 25-26 maja 2019 r. w Mumbaju. Zapraszamy do zapoznania się z relacji z udziału ZBH.

ZBH w Mumbaju na targach Fro Expo poszukuje możliwości dla polskich firm

 

W dniach 25-26.05.2019 r. w Bombay Exhibition Center NESCO w Mumbaju odbyły się organizowane przez Franchise India i wspierane przez Indian Franchise Association targi dedykowane franczyzie FRO EXPO 2019. Targi poświęcone wyłącznie franczyzowemu modelowi biznesowemu były okazją do zaprezentowania firm z różnych sektorów.

Strona internetowa targów: https://www.franchiseindia.com/fro/

1W wydarzeniu wzięły udział firmy z sektora spożywczego, tj. restauracje, kawiarnie, lodziarnie, a także firmy z sektora technologicznego, biżuteryjnego, opieki zdrowotnej, firmy oferujące swoje usługi w zakresie edukacji, tj.: szkoły językowe, przedszkola. Dodatkowo wydarzenie zainteresowało doradców finansowych i inwestycyjnych, profesjonalistów z agencji reklamowych i medialnych, przedstawicieli instytucji rządowych i publicznych.

2W edycji, która miała miejsce w Mumbaju, udział wzięli międzynarodowi wystawcy z Chin i Malezji. Z informacji przekazanych przez organizatorów wydarzenia, dużo większa liczba wystawców międzynarodowych jest obecna na edycji delhijskiej- 17th International Franchise and Retail Show - która ma miejsce 12-13.10.2019 r. w Pragati Maidan w Nowym Delhi (strona wydarzenia: https://expo.franchiseindia.com/). Podczas edycji delhijskiej udział weźmie ponad 500 firm i instytucji lokalnych oraz ponad 150 międzynarodowych.

 

Fro Expo to wydarzenie sprzyjające poznaniu nowych kontaktów dla firm zainteresowanych franczyzą w Indiach.

 

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Leżaki drewniane

Leżaki drewniane od Sport Service to świetna propozycja na wiosnę oraz lato dla osób lubiących re...
Polska - Kłaj 2022-03-24 Dodał: Sport Service Handel Zobacz ofertę

Leżaki ogrodowe

Leżaki ogrodowe z oferty Sport Service to produkt idealnie nadający się do wypoczynku w nadchodzą...
Polska - Kłaj 2022-03-24 Dodał: Sport Service Handel Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert