Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZBH Mumbaj na stoisku LOTOS Oil w Ćennaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ada Dyndo | 2019-08-05 15:00:43
targi, chennai, indie, lotos, motoryzacja, acma, sdpcm, akcesoria samochodowe, sektor motoryzacyjny, zagraniczne biuro handlowe w mumbaju, zbh w mumbaju, zbh_mumbaj, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, automotive engineering show, grupa lotos, lotos oil

Polska firma LOTOS Oil wzięła udział w targach motoryzacyjnych Automotive Engineering Show w dn. 4-6.07.2019 w stanie Tamilnadu.

Automotive Engineering Show odbyły się w dniach 4-6 lipca 2019 r. w Ćennaju w stanie Tamilnadu. Organizatorem targów jest Messe Frankfurt Trade Fairs India Pvt Ltd. Wydarzenie poświęcone branży motoryzacyjnej organizowane w Ćennaju jest jednym z głównych targów motoryzacyjnych w Indiach. Wystawa, łączy firmy motoryzacyjne oraz firmy technologiczne dla przemysłu motoryzacyjnego, części i akcesoriów samochodowych.

 

Strona wydarzenia: automotive-engineering-show.in.messefrankfurt.com/chennai/en.html

1Polska firma LOTOS Oil uczestniczyła w tegorocznej edycji targów w Ćennaj. Stoisko firmy odwiedziła kierownik ZBH Ada Dyndo.

LOTOS Oil wchodzi w skład Grupy Kapitałowej LOTOS prowadzącej działalność w Polsce, Norwegii i na Litwie. LOTOS OIL specjalizuje się w produkcji i handlu olejami dla motoryzacji i przemysłu na rynku polskim, jak i zagranicznym. Obecnie prowadzi aktywną sprzedaż w 84 krajach świata, oferując szeroką gamę produktów o najwyższych parametrach technologicznych. Informacja o firmie na stronie wydarzenia.


​O udziale firmy w targach napisał Portal Gospodarczy w artykule pt. "Lotos jedzie podbić Indie. Chce wykorzystać pozytywne skojarzenia". Cały tekst dostępny na stronie: 

https://www.wnp.pl/nafta/lotos-jedzie-podbic-indie-chce-wykorzystac-pozytywne-skojarzenia,349216_1_0_0.html

 

aStoisko firmy można było odwiedzić w hali nr 1, stoisko nr B15. Zaproszenie do pobrania.

 

W lutym 2019 r. Polskę odwiedziła delegacja indyjskiego stowarzyszenia części motoryzacyjnych Automotive Component Manufacturers Association of India (ACMA). Podczas seminarium biznesowego zorganizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) w Warszawie 4 lutego została podpisana umowa miedzy ACMA a polskim Stowarzyszeniem Dystrybutorów i Producentów Części Motoryzacyjnych (SDPCM). Relacja z wydarzenia znajduje się tutaj.


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Elveconn - sklep internetowy z częściami do maszyn

Szukasz sprawdzonych części do maszyn rolniczych, naczep, przyczep czy samochodów osobowych? Elve...
Polska - WROCŁAW 2020-11-30 Dodał: Adam Turek Maszyny i urządzenia Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

ActCAD 2021 BIM

ActCAD BIM to najlepiej wyposażony produkt, posiada wszystkie funkcje ActCAD Professional oraz p...
Polska - Grodzisk Mazowiecki 2020-11-08 Dodał: Mariusz Ostrowski Maszyny dla przemysłu papierniczego, Maszyny dla przemysłu odzieżowego, Maszyny dla przetwórstwa spożywczego, Maszyny dla górnictwa i budownictwa, Maszyny dla metalurgii Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert