Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZBH Mumbaj na targach meblarskich INDEX w Nowym Delhi

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ada Dyndo | 2019-08-05 15:15:41
targi, indie, mumbaj, nowe delhi, wystroj wnetrze, architektura, meble, polskie meble, zbh w mumbaju, zbh_mumbaj, paih, 2019, index, meblohand

W tegorocznej edycji targów po raz pierwszy wzięła udział polska firma Meblohand.

31. edycja targów INDEX organizowana przez Universal Media Group odbyła się w dn. 2-4 sierpnia 2019 r. w Nowym Delhi. Targi kierowane są do firm związanych z architekturą, wystrojem wnętrz, projektowaniem użytkowym, szeroko pojętym designem. 

 

IMG6180Po raz pierwszy w targach meblarskich wzięła udział polska firma PPHU Meblohand. Firmę od początku wspierało ZBH Mumbaj. Przedstawiciele biura byli obecni na stoisku firmy.

IMG6182Firma PPHU Meblohand miała swoje stoisko w Hali nr 11, D-15. Katalog firmy dostępny jest tutaj.

IMG6184Prezentację poczas pierwszego dnia targów nt. polskiego sektora meblarskiego miała kierownik ZBH Ada Dyndo.

6-2Kolejna edycja targów odbędzie się 4-7 czerwca 2020 r. w Mumbaju i 24-26 lipca w Nowym Delhi. Zapraszamy do udziału! 

Branża meblarska jest silnie rozwijającą się branżą w Indiach na co wpływ mają m.in. ciągły rozwój rynku mieszkaniowego i nieruchomości; zmiany demograficzne, a w konsekwencji zmiany stylu życia i wzrost wydatków na meble przez młode pokolenie; bardzo dynamiczny rozwój przemysłu hotelarskiego; popularyzacja sprzedaży online; wejście na rynek światowych graczy, np. IKEA w 2018 r. Dodatkowo zmiany w sposobie produkcji i handlu meblami w Indiach to okazja dla inwestorów, którzy do tej pory nie rozważali eksportu bądź bezpośrednich inwestycji w tym kraju.

 

Istotnym czynnikiem pobudzającym zmiany w sektorze jest sprzedaż mebli online prowadzona przez takie firmy jak Urban Ladder (od lipca 2012), Pepperfry (od stycznia 2012) i Fabfurnish (od marca 2012) oferujące jakościowe produkty w niższych cenach. Zauważając trend rynkowy, firmy takie jak Amazon i Flipkart (2015 r.) rozszerzyły swoją ofertę włączając meble do sprzedaży online. Obecnie sprzedaż internetowa to niewiele ponad 1 proc. wszystkich sprzedaży mebli, lecz przewidywane jest, że w ciągu dekady może przejąć nawet 7-9 proc. rynku.

 

Bezpośrednie inwestycje zagraniczne w sektorze nieruchomości w Indiach, rządowa inicjatywa "Mieszkalnictwo dla wszystkich do 2022" (Housing for All by the year 2022) oraz projekt rozwoju "100 inteligentnych miast" (100 Smart Cities) to niektóre czynniki, które ożywią sektor nieruchomości i budownictwa. Przyczynią się również do wzrostu zapotrzebowania na meble gospodarstwa domowego oraz meble biurowe.

 

Więcej informacji o targach INDEX znajduje się na stronie internetowej oraz w broszurze przygotowanej przez organizatorów.

 

Kontakt do organizatorów:

Lari Warji

Business Development Manager

lari@ueindia.com

+91 98207 41189

UMG INDEX TRADEFAIRS PVT.LTD

401,Sanskriti Park M : +91 98207 41189

50 B, Mahakali Caves Road

Mumbai 400093

www.indexfairs.com

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Ortodonta

Ortodonta pracuje nad naprawą wad szczęki oraz nieprawidłowości i krzywych zębów. Co trzeb...
Polska - Toruń 2022-01-26 Dodał: Maria Czkawka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna aluminium

Na początek Wybór okien do domu jest niezwykle ważny nie tylko z uwagi na estetykę i wy...
Polska - Toruń 2022-01-26 Dodał: Maria Czkawka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna do domu

Na początek Dobór okien do domu jest wyjątkowo istotny nie tylko ze względu na estetykę...
Polska - Toruń 2022-01-26 Dodał: Jakub Płotkowski Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert