Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja biznesowa do Indii - zaproszenie do udziału

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ada Dyndo | 2019-08-19 07:15:52
misja biznesowa, nowe delhi, indie, nowoczesne technologie, innowacyjne technologie, sztuczna inteligencja, zrównoważony rozwój, ochrona środowiska, smart cities, spotkania b2b, współpraca gospodarcza, promocja polskich firm, forum, forum biznesu polska-indie, bezpośrednie połączenie lotnicze lot, warszawa-nowe delhi, zbh mumbaj, zagraniczne biuro handlowe, paih, polska agencja inwestycji i handlu, 2019, misja biznesowa do indii

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w misji biznesowej do Indii w dniach 11-15 września 2019 r. organizowanej przy okazji inauguracji bezpośredniego połączenia lotniczego LOT na trasie Warszawa-Nowe Delhi. W ramach misji 13 września 2019 r. odbędzie się Forum Biznesu Polska-Indie oraz spotkania B2B z indyjskimi firmami w Nowym Delhi.

Misja biznesowa do Indii

Tematem przewodnim wydarzenia jest "Poland-India Business Forum: New partnerships for innovation, sustainable development and environment". Formuła Forum obejmie część konferencyjną z udziałem przedstawicieli polskiego i indyjskiego rządu oraz część biznesową, w ramach której zostaną zaprezentowane polskie firmy biorące udział w misji, a także odbędą się zaaranżowane spotkania B2B.

 

Tematyka Forum będzie koncentrować się na nowoczesnych i innowacyjnych technologiach (sztuczna inteligencja, zrównoważony rozwój, ochrona środowiska, smart cities).

 

Głównym celem Forum jest intensyfikacja współpracy gospodarczej pomiędzy obydwoma państwami oraz promocja polskich firm. Wydarzenie będzie stanowiło okazję do zaprezentowania firmy, nawiązania kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi w Indiach oraz przeprowadzenia bezpośrednich rozmów.

 

Zainteresowane firmy prosimy o zgłoszenie chęci udziału w ww. misji biznesowej za pomocą formularza rejestracyjnego do 19 sierpnia br.

 

PAIH S.A. zapewnia uczestnikom misji wsparcie logistyczne i informacyjne w zakresie rezerwacji noclegów oraz biletów lotniczych.

 

Uczestnictwo w misji jest nieodpłatne. Przedsiębiorca samodzielnie pokrywa koszt przelotu, wizy, zakwaterowania i wyżywienia.

 

Wiza do Indii: Obywatele polscy udający się do Indii są objęci obowiązkiem wizowym. Wizę można uzyskać online (tzw. e-visa) w przypadku m.in. krótkoterminowej podróży służbowej w celach służbowych lub w biurze wizowym w Warszawie. E-wiza pozwala na zrealizowa­nie całej procedury online, w tym dokonanie płatności i wydruku wizy bez konieczności składania wizyty biurze BLS India Visa Center znajdującym się przy ul. Rejtana 15 lokal 13 w Warszawie. Opis procedury uzyskania e-wizy oraz aplikacja jest dostępna na stronie: https://indianvisaonline.gov.in/evisa. Prosimy o złożenie wniosku najpóźniej 5 dni roboczych przed wylotem.

 

Lot do Nowego Delhi

Wylot inauguracyjnym lotem PLL LOT z Warszawy będzie miał miejsce w dn. 11.09.2019 (środa) o godz. 22.40; przylot do Nowego Delhi w dn. 12.09.2019 o godz. 9:15. Proponowany wylot z Nowego Delhi w dn. 15.09.2019 (niedziela) lub w dn. 18.09.2019 (środa) o godz. 9:15.

W celu rezerwacji lotu po stawkach preferencyjnych dla uczestników misji, bardzo proszę o kontakt z LOT do piątku 23.08.2019 pod dedykowanym numerem telefonu : + 48 22 606 66 22 w godz. 8:00-17:00, podanie hasła Forum Biznesu Delhi oraz wybranych dat podróży (11.09.2019; 15 lub 18.09.2019). Koszt miejsca w klasie Economy to 1895 PLN, Premium Economy 4595 PLN, Business: 6095 PLN.

 

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy, wpisując w temacie "Misja do Indii":

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

intermedialna.pl Blog

Oferta przeznaczona dla firm zainteresowanych artykułem sponsorowanym na blogu intermedialna.pl
Polska - Swarzędz 2022-04-26 Dodał: Wojciech Fedczyn IT/ICT, Pozostałe branże Zobacz ofertę

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert