Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi meblarskie INDEX - nowa data

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Ada Dyndo | 2020-05-19 07:39:48
targi, indie, mumbaj, nowe delhi, wystroj wnetrze, architektura, meble, polskie meble, zbh w mumbaju, zbh_mumbaj, paih, 2020, index

32. edycja targów meblarskich w Nowym Delhi i w Mumbaju została przełożona na grudzień 2020 r.

32. edycja targów INDEX organizowana przez Universal Media Group miała odbyć się w dniach 1-4 maja 2019 r. w Mumbaju i 2-4 sierpnia 2019 r. w Nowym Delhi. Targi zostały przeniesione na grudzień 2020 r.

 

Targi kierowane są do firm związanych z architekturą, wystrojem wnętrz, projektowaniem użytkowym, szeroko pojętym designem. Oddzielna część będzie poświęcona wyłacznie meblom biurowym i kuchennym. Index to jedne z ważniejszych międzynarodowych targów poświęconych branży meblarskiej w Indiach.

 

Zapraszamy do udziału polskie firmy!

 


indexWięcej informacji o targach INDEX znajduje się na stronie internetowej oraz w broszurze przygotowanej przez organizatorów.

 

Kontakt do organizatorów:

Lari Warji

Business Development Manager

lari@ueindia.com

+91 98207 41189

UMG INDEX TRADEFAIRS PVT.LTD

401,Sanskriti Park M : +91 98207 41189

50 B, Mahakali Caves Road

Mumbai 400093

www.indexfairs.com

 


Branża meblarska jest silnie rozwijającą się branżą w Indiach na co wpływ mają m.in.

  • ciągły rozwój rynku mieszkaniowego i nieruchomości;
  • zmiany demograficzne i rozwój klasy średniej,
  • a w konsekwencji zmiany stylu życia i wzrost wydatków na meble przez młode pokolenie;
  • bardzo dynamiczny rozwój przemysłu hotelarskiego;
  • rozwój platform ecommerce;
  • wejście na rynek światowych graczy takich jak IKEA (w 2018 r.).

Istotnym czynnikiem pobudzającym zmiany w sektorze meblarskim jest sprzedaż produktów online prowadzona przez takie firmy jak Urban Ladder (od lipca 2012 r.), Pepperfry (od stycznia 2012 r.) i Fabfurnish (od marca 2012 r.). Biorąc pod uwagę potencjał ecommerce w Indiach Amazon i Flipkart rozszerzyły swoją ofertę włączając meble do sprzedaży online w 2015 r. Obecnie sprzedaż internetowa to niewiele ponad 1 proc. wszystkich sprzedaży mebli, lecz przewidywane jest, że w ciągu dekady może przejąć nawet 7-9 proc. rynku.

 

Bezpośrednie inwestycje zagraniczne w sektorze nieruchomości w Indiach, rządowa inicjatywa 'Mieszkalnictwo dla wszystkich do 2022' (Housing for All by the year 2022) oraz projekt rozwoju '100 inteligentnych miast' (100 Smart Cities) to niektóre czynniki, które ożywią sektor nieruchomości i budownictwa. Przyczynią się również do wzrostu zapotrzebowania na meble gospodarstwa domowego oraz meble biurowe.

 


Raport na temat rynku meblarskiego w Indiach dostępny jest tutaj.

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Okna Toruń

Wybór okien do domu jest wyjątkowo ważny nie tylko z uwagi na estetykę i wygląd wnętrza, a...
Polska - Toruń 2021-11-30 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

DJ Toruń

DJ konferansjer na wesele – doskonała zabawa każdego gościa Każdy, kto organizuje wesele...
Polska - Toruń 2021-11-29 Dodał: Tamara Bielecka Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Nalewarki

    Etykieciarki przemysłowe – inwestycja, która się opłaca Etykiec...
Polska - Toruń 2021-11-29 Dodał: Tamara Bielecka Wydawnictwa, Fotografia, Muzyka, Film, Rzemiosło artystyczne Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert