Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi i wystawy w Indiach

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Karol Pęczak | 2017-06-09 09:59:27
wydział promocji handlu i inwestycji ambasady rp w nowym delhi przedstawia wykaz najważniejszych wydarzeń targowo-wystawienniczych w indiach


Indie z drugą po Chinach największą liczbą ludności na świecie oraz PKB rzędu 8,6 bln USD (według siły nabywczej), należą do największych rynków importowych Azji (po Chinach, Japonii, Hong Kongu oraz Korei Południowej). Całkowita liczba targów i wystaw w Indiach jest olbrzymia i sięga nawet tysiąca rocznie (http://10times.com/india/tradeshows, https://www.tradeindia.com/TradeShows/Country/IN/). Ich organizatorami są organizacje rządowe (jak India Trade Promotion Organization - http://www.indiatradefair.com/), izby handlowe (jak Federation of Indian Chambers of Commerce - http://www.ficci.in/, Confederation of Indian Industry - http://www.cii.in/, czy Engineering Export Promotion Council - https://www.eepcindia.org/), jak i firmy prywatne. Część imprez przyciąga wystawców zagranicznych, natomiast na innych można spotkać wyłącznie wystawców indyjskich.

Niniejsze opracowanie stanowi pełny obraz najważniejszych wydarzeń targowo-wystawienniczych w Indiach. Zawiera ponad 120 imprez, przy wyborze których kierowano się zarówno ich rangą, jak i profilem zgodnym z polską ofertą eksportową. W związku z powyższym lista nie obejmuje np. targów rękodzieła czy targów tekstylnych, które są zdecydowanie bardziej interesujące dla polskich importerów.

Informacje zawarte w materiale mogą okazać się przydatne dla przedsiębiorstw oraz branżowych i regionalnych instytucji biznesowych, którym zależy na zacieśnieniu relacji gospodarczych z firmami z Indii. Mimo iż prezentowany wykaz imprez targowych opiera się na kalendarzu z 2017 r., cykliczność targów organizowanych w Indiach sprawia, że informacje zawarte w opracowaniu jeszcze długo nie stracą na ważności. W Indiach targi i wystawy organizowane są z reguły co roku, ewentualnie w cyklu 2-letnim, co jest bardzo istotne dla podmiotów przygotowujących plan działań na następny rok. Zachęcamy do odwiedzania stron internetowych targów, na których można znaleźć dokładną datę nadchodzącej edycji interesującego nas wydarzenia.
Pliki do pobrania

Targi i wystawy w Indiach - 2017
pdf | 314.38 KB
Pobierz

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Derma tapicerska

Dolaro to wysokiej jakości derma tapicerska rewelacyjnie imitująca skórę naturalną. Tkanina jest ...
Polska - Nowa Sól 2019-05-16 Dodał: Mariusz Giwierski Meble, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Tkanina Kronos

Nasza elegancka tkanina Kronos powstała z najwyższej jakości poliestru, dzięki czemu nie gniecie ...
Polska - Nowa Sól 2020-06-10 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja mebli Zobacz ofertę

KODURA - tkanina wodoodporna

Nasza tkanina zewnętrzna kodura (zwana też codurą) jest niezwykle wytrzymała i odporna na uszkodz...
Polska - Nowa Sól 2020-02-10 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert